Art deco závěsná lampa černá s opálovým sklem 8-světelná kulatá – Uvas

7865 

Art deco závěsná lampa černá s opálovým sklem 8-světelná kulatá – Uvas od této přední společnosti QAZQA je u nás k dispozici opravdu výhodně. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Art deco závěsná lampa černá s opálovým sklem 8-světelná kulatá – Uvas za výhodnou cenu 7865.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881147364 Kategorie: Štítek:

Popis

Art deco závěsná lampa černá s opálovým sklem 8-světelná kulatá – Uvas od značky s dlouholetou tradicí QAZQA je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Mohl by váš design interiéru použít aktualizaci? Pak je závěsná lampa Uvas to, co hledáte! Závěsné svítidlo je vyrobeno ze skla s ocelí a povrchově upraveno v bílé s černou. Protože má lampa 8 světelných bodů, vždy poskytuje dostatek světla v místnosti. Svítidlo má průměr 50 cm a výšku 160 cm. Uvas je výškově nastavitelný minimálně na 70 cm. Závěsné svítidlo má kování G9. Ujistěte se, že objednáváte světelné zdroje samostatně. Tato závěsná lampa je stmívatelná, ale stmívač není součástí dodávky. Na tuto závěsnou lampu nemůžete přestat zírat: Uvas by ve vašem interiéru neměl chybět!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881147364
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Art deco závěsná lampa černá s opálovým sklem 8-světelná kulatá - Uvas
Art deco závěsná lampa černá s opálovým sklem 8-světelná kulatá – Uvas
7865