Černá stolní lampa s dotykovou a indukční nabíječkou – Janneke

1534 

Černá stolní lampa s dotykovou a indukční nabíječkou – Janneke od výrobce s dlouholetou historií Trio Leuchten . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Nakupujte bezpečně online. Černá stolní lampa s dotykovou a indukční nabíječkou – Janneke právě teď za cenu 1533.75 Kč.

Katalogové číslo: 4017807540482 Kategorie: Štítek:

Popis

Černá stolní lampa s dotykovou a indukční nabíječkou – Janneke od společnosti s předním postavením na trhu Trio Leuchten lze zakoupit u nás za příznivou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Objevte stolní lampu Janneke! Tato lampa kombinuje design s funkčností pro stylové osvětlení. Díky svému obdélníkovému tvaru a černobílému barevnému provedení dodá moderní vzhled každé místnosti. Lampa má dotykový stmívač pro nastavení intenzity světla. Přidejte žárovku E14, protože ta není součástí standardní dodávky. Stolní lampa Janneke má navíc šikovnou indukční nabíječku pro bezdrátové nabíjení vašeho telefonu! S délkou šňůry 150 cm a základnou 3 cm vysokou a 20 cm dlouhou je tato lampa vhodná pro umístění na stoly v kancelářích, obývacích pokojích, kuchyních nebo ložnicích. Vylepšete svůj interiér stolní lampou Janneke a dejte svému prostoru moderní vzhled!

 

Informace o produktu

  • Značka: Trio Leuchten
  • EAN: 4017807540482
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Černá stolní lampa s dotykovou a indukční nabíječkou - Janneke
Černá stolní lampa s dotykovou a indukční nabíječkou – Janneke
1534