Chytré koupelnové vestavné bodové svítidlo černé včetně WiFi GU10 – Přístřešek

569 

Chytré koupelnové vestavné bodové svítidlo černé včetně WiFi GU10 – Přístřešek od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA lze u nás pořídit za skvělou cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Chytré koupelnové vestavné bodové svítidlo černé včetně WiFi GU10 – Přístřešek levně za 569.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881156052 Kategorie: Štítek:

Popis

Chytré koupelnové vestavné bodové svítidlo černé včetně WiFi GU10 – Přístřešek od našeho známého výrobce QAZQA je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze.

Vestavné bodové svítidlo Shed se v moderním interiéru cítí jako doma. Lampa je vyrobena z hliníku a má černou povrchovou úpravu. Bouda má průměr 8,5 cm a hloubku instalace 10 cm. Vestavné bodové svítidlo je dodáváno se světelným zdrojem. Tento má světelný výkon 350 lumenů a 2700 Kelvinů. Díky tomu je ideální pro použití jako náladové osvětlení. Jeho hodnota IP54 zajišťuje, že je vhodný do koupelny, protože je odolný proti stříkající vodě. Lampa však není chráněna proti tryskající vodě. Nejste nějakou dobu doma? Pak lze Shed ovládat na dálku pomocí smartphonu nebo systému chytré domácnosti. Pravděpodobně najdete místo pro tuto boudu!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881156052
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Chytré koupelnové vestavné bodové svítidlo černé včetně WiFi GU10 - Přístřešek
Chytré koupelnové vestavné bodové svítidlo černé včetně WiFi GU10 – Přístřešek
569