Designová bílá – Impact Honey

519 

Designová bílá – Impact Honey od naší známé značky QAZQA je u nás k dispozici opravdu výhodně. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Designová bílá – Impact Honey výhodně za 519.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881102653 Kategorie: Štítek:

Popis

Designová bílá – Impact Honey od značky s dlouholetou historií QAZQA , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Impact Honey je velmi elegantní designové místo ve tvaru válce a perfektně zapadá do moderního interiéru. Je kompletně vyroben z hliníku a povrchově upraven v bílé barvě.
Černá mřížka tohoto Impact Honey zajišťuje, že světlo ze světelného zdroje je oslabeno. Kombinace černé a bílé vytváří skvělý efekt!
Poznámka: v tomto stropním místě je nutné zvolit světelný zdroj AR111 GU10 s max. 50 Watt! Lampa má výšku 12 cm a průměr 12 cm.
Tato lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače; takže je večer mimořádně útulný! Nejlepšího efektu dosáhnete, když je namontujete několik vedle sebe … Příjemný stropní reflektor v kuchyni nebo náladový výrobce v ložnici.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881102653
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Designová bílá - Impact Honey
Designová bílá – Impact Honey
519