Designová bodová černá se zlatem a kouřovým sklem 2-light – Kyan

1109 

Designová bodová černá se zlatem a kouřovým sklem 2-light – Kyan od známé kvalitní značky QAZQA je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Designová bodová černá se zlatem a kouřovým sklem 2-light – Kyan – nyní nakoupíte za 1109.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881147296 Kategorie: Štítek:

Popis

Designová bodová černá se zlatem a kouřovým sklem 2-light – Kyan od značky s dlouholetou historií QAZQA je k získání právě teď u nás za super cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Osvěžte svůj interiér stropním bodem Kyan. Protože je vyrobena z kouřového skla a oceli a je povrchově upravena v černé barvě se zlatem, je opravdovým must have designového interiéru. Díky 2 světelným bodům Kyan toto stropní bodové světlo okamžitě upoutá pozornost! Tento stropní bod má délku 53 cm, šířku 14 cm a výšku 23,5 cm. Stropní bod má tvarovky E14. Ujistěte se, že objednáváte světelné zdroje samostatně. Rozhodněte se sami, jakou atmosféru chcete vytvořit stmíváním stropního bodu. Stmívač není součástí dodávky. Jaký je Kyan vítěz. Vždy správná atmosféra u vás doma s tímto stropním bodem.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881147296
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Designová bodová černá se zlatem a kouřovým sklem 2-light - Kyan
Designová bodová černá se zlatem a kouřovým sklem 2-light – Kyan
1109