Designová stojací lampa mosazná včetně LED a stmívače – Krisscross

3311 

Designová stojací lampa mosazná včetně LED a stmívače – Krisscross od výrobce Paul Neuhaus lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Designová stojací lampa mosazná včetně LED a stmívače – Krisscross aktuálně zrovna za 3311.25 Kč.

Katalogové číslo: 4043689959937 Kategorie: Štítek:

Popis

Designová stojací lampa mosazná včetně LED a stmívače – Krisscross od tohoto předního výrobce Paul Neuhaus , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Když se řekne designový interiér, řekne se Krisscross! Tato stojací lampa má mosaznou barvu a je vyrobena z oceli. Krisscross je skutečným poutačem pro váš interiér. LED osvětlení svítidla je integrováno ve svítidle. Lampa má průměr 22 cm a výšku 156 cm. Krisscross je dodáván s kabelem a zástrčkou. Šňůra je dlouhá 200 cm. Dopřejte si doma extra atmosféru stmíváním stojací lampy. Stmívač není součástí dodávky. S Krisscross jste vždy na správném místě: tuto stojací lampu chcete mít doma, že?

 

Informace o produktu

  • Značka: Paul Neuhaus
  • EAN: 4043689959937
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Designová stojací lampa mosazná včetně LED a stmívače - Krisscross
Designová stojací lampa mosazná včetně LED a stmívače – Krisscross
3311