Designová stolní lampa černé sklo 24 cm s opálovým sklem – Hero

1899 

Designová stolní lampa černé sklo 24 cm s opálovým sklem – Hero od této spolehlivé značky QAZQA . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. Designová stolní lampa černé sklo 24 cm s opálovým sklem – Hero – nakoupíte u nás nyní za 1899.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881103018 Kategorie: Štítek:

Popis

Designová stolní lampa černé sklo 24 cm s opálovým sklem – Hero od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA je u nás za bezkonkurenční cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Náš hrdina je zvláštní designérská stolní lampa. Bílé opálové žebrované sklo dodává této lampě nádherně měkké světlo. Stále si musíte objednat světelný zdroj E27 s maximálním výkonem 60 W. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače, takže můžete vytvořit dokonalou atmosféru.
U tohoto hrdiny mějte na paměti: u této lampy jsou pod kováním dva kolíky, které musíte zvednout, abyste správně zajistili stínítko. Tyto kolíky pak nakonec zmizí v kapuci.
S výškou 42,5 cm a průměrem 24 cm je Hero stolní lampa ideální velikosti. Můžete jej například umístit na jídelní stůl, stůl, konferenční stolek nebo noční stolek jako lampičku na čtení! Lampa je dodávána s 180 cm kabelem a zástrčkou, takže ji můžete snadno zapnout / vypnout. Získejte tohoto výrobce atmosféry hned teď a dokončete svůj interiér!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881103018
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Designová stolní lampa černé sklo 24 cm s opálovým sklem – Hero
1899