Designová stolní lampa z oceli včetně LED a dotykového stmívače – Paulina

1849 

Designová stolní lampa z oceli včetně LED a dotykového stmívače – Paulina od této značky Paul Neuhaus je právě teď u nás za super cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Designová stolní lampa z oceli včetně LED a dotykového stmívače – Paulina výhodně za 1848.75 Kč.

Katalogové číslo: 04012248285626 Kategorie: Štítek:

Popis

Designová stolní lampa z oceli včetně LED a dotykového stmívače – Paulina s pečetí kvality od Paul Neuhaus , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Do této Pauliny jsme zamilovaní! Super elegantní stolní lampa, která se vejde do stylového a elegantního interiéru. Lampa má celkovou výšku 47 cm. Položka je dodávána s kabelem a zástrčkou o délce 160 cm. Základna lampy má průměr 13 cm. Lampa, která vydrží až 20 000 hodin hoření po dlouhou dobu. Tato Paulina má dva světelné body s integrovanou LED. S 580 lumeny a 3000 Kelviny poskytuje jasné bílé světlo v celém vašem interiéru. Praktické například pro použití jako lampa na čtení. Můžete jej ztlumit dotykovým stmívačem na zařízení. Má tři režimy: od funkčního pracovního světla k náladovému osvětlení během chvilky! Užijte si tedy Paulinu v každé situaci. Buďte stylová s touto stolní lampou ve vaší kanceláři nebo obývacím pokoji!

 

Informace o produktu

  • Značka: Paul Neuhaus
  • EAN: 04012248285626
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Designová stolní lampa z oceli včetně LED a dotykového stmívače - Paulina
Designová stolní lampa z oceli včetně LED a dotykového stmívače – Paulina
1849