Designová závěsná lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem – Jitske

7931 

Designová závěsná lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem – Jitske značky Paul Neuhaus je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Designová závěsná lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem – Jitske momentálně k dispozici za 7931.25 Kč.

Katalogové číslo: 4012248360996 Kategorie: Štítek:

Popis

Designová závěsná lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem – Jitske od této skvělé značky Paul Neuhaus je k dostání za výborné peníze. Nakupte si bezpečně a rychle online.

Páni, jak skvělá designová lampa Jitske je! Jeho jedinečný design zajišťuje, že se na něj můžete stále dívat. Závěsné svítidlo je vyrobeno z oceli a má černou povrchovou úpravu. Má výšku 120 cm, délku 105 cm a šířku 20 cm. Montážní deska má výšku 4 cm, délku 39,5 cm a šířku 22 cm. Závěsné svítidlo má integrované LED osvětlení 3840 lumenů a 3000 Kelvinů. Pěkné na této závěsné lampě je, že si v lampě můžete nechat i něco zvýraznit. například fotorámečky, figurka nebo malé rostliny. Závěsné svítidlo má na boku svítidla dotykový stmívač, takže osvětlení můžete snadno zapínat a vypínat. Hodil by se do vašeho interiéru krásný designový kousek? Pak jděte na závěsnou lampu Jitske!

 

Informace o produktu

  • Značka: Paul Neuhaus
  • EAN: 4012248360996
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Designová závěsná lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem - Jitske
Designová závěsná lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem – Jitske
7931