Designové nástěnné svítidlo černé včetně LED s dotykovým stmívačem – Jitske

2017 

Designové nástěnné svítidlo černé včetně LED s dotykovým stmívačem – Jitske od skvělého výrobce Paul Neuhaus . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Designové nástěnné svítidlo černé včetně LED s dotykovým stmívačem – Jitske právě nyní za 2016.75 Kč.

Katalogové číslo: 4012248359402 Kategorie: Štítek:

Popis

Designové nástěnné svítidlo černé včetně LED s dotykovým stmívačem – Jitske od skvělé a známé značky Paul Neuhaus je pro vás pro vás právě dnes v akci. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

Páni, jaká je skvělá designová lampa Jitske! Jeho jedinečný design zajišťuje, že se na něj můžete stále dívat. Nástěnné svítidlo je vyrobeno z oceli a má černou povrchovou úpravu. Má výšku 26 cm, délku 15 cm a šířku 15 cm. Montážní deska má výšku 4 cm, délku 15 cm a šířku 15 cm. Nástěnné svítidlo má integrované LED osvětlení 528 lumenů a 3000 Kelvinů. Pěkné na této nástěnné lampě je, že v nástěnné lampě můžete mít i něco zvýrazněného. například fotografie, socha nebo malá rostlina. Nástěnné svítidlo má na přední straně svítidla dotykový stmívač, takže osvětlení můžete snadno zapínat a vypínat. Hodil by se do vašeho interiéru krásný designový kousek? Pak jděte pro nástěnnou lampu Jitske!

 

Informace o produktu

  • Značka: Paul Neuhaus
  • EAN: 4012248359402
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Designové nástěnné svítidlo černé včetně LED s dotykovým stmívačem - Jitske
Designové nástěnné svítidlo černé včetně LED s dotykovým stmívačem – Jitske
2017