Designové stropní svítidlo mosazné včetně LED a stmívače – Krisscross

3679 

Designové stropní svítidlo mosazné včetně LED a stmívače – Krisscross od značky Paul Neuhaus , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Designové stropní svítidlo mosazné včetně LED a stmívače – Krisscross – nyní pořídíte za super cenu 3678.75 Kč.

Katalogové číslo: 4043689959845 Kategorie: Štítek:

Popis

Designové stropní svítidlo mosazné včetně LED a stmívače – Krisscross od předního výrobce Paul Neuhaus , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze.

Závěsná lampa Krisscross je skutečným poutačem pro váš domov! Toto designové stropní svítidlo rychle upoutá pozornost v místnosti díky svému jedinečnému tvaru. Protože je svítidlo otočné, má hravý světelný efekt. Stropní svítidlo má povrchovou úpravu z mosazi. Má hloubku 21 cm, výšku 30 cm a délku 82 cm. Krisscross má nevyměnitelné LED osvětlení. Se světelným výkonem 990 lumenů a 3 000 Kelvinů je skutečným silákem a poskytuje jasné teplé bílé světlo. Lampa je stmívatelná vlastním vypínačem na stěně, pomocí otočného knoflíku máte vždy perfektní intenzitu světla v místnosti. Tak atmosférický! Krásný poutač do vašeho obývacího pokoje, pracovny nebo jídelny. Krisscross přináší styl do vašeho domova!

 

Informace o produktu

  • Značka: Paul Neuhaus
  • EAN: 4043689959845
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Designové stropní svítidlo mosazné včetně LED a stmívače - Krisscross
Designové stropní svítidlo mosazné včetně LED a stmívače – Krisscross
3679