Industriální bodová černá se dřevem otočná a sklopná – Mosh

445 

Industriální bodová černá se dřevem otočná a sklopná – Mosh od výrobce s dlouholetou historií QAZQA je k dispizici za skvělou cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Industriální bodová černá se dřevem otočná a sklopná – Mosh – nyní získáte od 445.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881139703 Kategorie: Štítek:

Popis

Industriální bodová černá se dřevem otočná a sklopná – Mosh od známé značky QAZQA je k dostání levně a pohodlně online. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Vneste do svého domova industriální místo s naším Mosh. Toto místo je vhodné jak na strop, tak na stěnu. Mosh je vyroben z černé oceli s hnědým dřevem. Má hloubku 15 cm, výšku 15 cm a délku 9,5 cm. Montážní deska má průměr 9,5 cm a výšku 3 cm. Potřebný světelný zdroj E14 ještě není součástí dodávky, takže si jej nezapomeňte objednat samostatně. Udělejte si to doma extra útulné pomocí externího stmívače, protože tato lampa je stmívatelná vhodným světelným zdrojem (stmívač není součástí dodávky). Získejte stylové bodové světlo pro váš industriální interiér s naším Mosh.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881139703
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Industriální bodová černá se dřevem otočná a sklopná - Mosh
Industriální bodová černá se dřevem otočná a sklopná – Mosh
445