Industriální nástěnné svítidlo černé s mosazí – Haicha

925 

Industriální nástěnné svítidlo černé s mosazí – Haicha od společnosti QAZQA . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupujte bezpečně a rychle online. Industriální nástěnné svítidlo černé s mosazí – Haicha aktuálně za super cenu 925.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881136924 Kategorie: Štítek:

Popis

Industriální nástěnné svítidlo černé s mosazí – Haicha od známého výrobce QAZQA lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny.

Jaká je skvělá nástěnná lampa Haicha! Poskytuje hřejivý pocit ve vašem interiéru. Toto nástěnné svítidlo se perfektně hodí do průmyslového nebo moderního interiéru. Je vyroben z oceli a povrchově upraven v bronzu s černou barvou. Malé otvory ve stínítku poskytují příjemný světelný efekt při zapnutém osvětlení. Nástěnné svítidlo má hloubku 29 cm, výšku 29 cm a délku 18 cm. Montážní deska má hloubku 2,5 cm a průměr 11 cm. Haicha dokončíte světelným zdrojem E27 s max. 25 watty. Nezapomeňte si je objednat samostatně. Doplňte svou ložnici, obývací pokoj nebo halu nástěnným svítidlem Haicha!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881136924
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Industriální nástěnné svítidlo černé s mosazí - Haicha
Industriální nástěnné svítidlo černé s mosazí – Haicha
925