Industriální nástěnné svítidlo tmavě šedé – Plumber 1

149 

Industriální nástěnné svítidlo tmavě šedé – Plumber 1 od skvělé a známé značky QAZQA je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Industriální nástěnné svítidlo tmavě šedé – Plumber 1 – produkt momentálně prodáváme za 149.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881050985 Kategorie: Štítek:

Popis

Industriální nástěnné svítidlo tmavě šedé – Plumber 1 značky QAZQA je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Tvrdý a úderný tvůrce atmosféry pro každého. Nejlepšího efektu v domě dosáhnete, když namontujete dva vedle sebe, například pěkné jako noční světlo vedle postele? Je to také pěkná lampa jako náladové osvětlení v předsíni nebo v obývacím pokoji.
Montážní deska má průměr 12 cm. Svítidlo má výšku 18 cm a hloubku 16,5 cm. Upozornění: Tento Instalatér 1 se dodává bez světelného zdroje. Vyberte si tedy nápadnou, robustní variantu. Ujistěte se, že se vejde do šroubení E27 (max. 60 Watt). Lampa je také stmívatelná externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky); vytvořte si večer více atmosféry s tímto nástěnným svítidlem. Instalatér 1 zcela patří do průmyslového, tvrdého prostředí!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881050985
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Industriální nástěnné svítidlo tmavě šedé - Plumber 1
Industriální nástěnné svítidlo tmavě šedé – Plumber 1
149