Industriální stropní bodová černá 4světelná nastavitelná – Jim

865 

Industriální stropní bodová černá 4světelná nastavitelná – Jim od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Industriální stropní bodová černá 4světelná nastavitelná – Jim na našich stránkách za 865.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881145421 Kategorie: Štítek:

Popis

Industriální stropní bodová černá 4světelná nastavitelná – Jim od kvalitní značky QAZQA – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Když se řekne moderní interiér, řekne se Jim! Toto stropní svítidlo má černou barvu a je vyrobeno z oceli. Jim je skutečným poutačem pro váš interiér. Díky 4 světelným bodům je to skutečný tvůrce nálady! Stropní svítidlo má šířku 22 cm, je 22 cm dlouhé a 16 cm vysoké. Ujistěte se, že objednáváte světelné zdroje s paticí E14 pro dokončení lampy. Jim je stmívatelný, stmívač není součástí dodávky. Sami se rozhodněte, jakou atmosféru chcete vytvořit stmíváním stropního svítidla. S Jimem vždy dostanete to správné světlo ve vašem domě!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881145421
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Industriální stropní bodová černá 4světelná nastavitelná - Jim
Industriální stropní bodová černá 4světelná nastavitelná – Jim
865