Klasická stojací lampa z oceli se šedým odstínem a světlem na čtení – Retro

2659 

Klasická stojací lampa z oceli se šedým odstínem a světlem na čtení – Retro od naší známé značky QAZQA . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Klasická stojací lampa z oceli se šedým odstínem a světlem na čtení – Retro právě nyní za 2659.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881081750 Kategorie: Štítek:

Popis

Klasická stojací lampa z oceli se šedým odstínem a světlem na čtení – Retro od tohoto skvělého výrobce QAZQA je právě teď u nás za super cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Retro je krásná klasická stojací lampa. Nadčasová ocel je zakončena šedým odstínem. Tato stojací lampa je také vybavena druhým zdrojem světla v podobě super šikovné lampy na čtení, takže dva ptáci s jedním kamenem! Tato lampa na čtení má také odpovídající šedou čepičku a je vybavena pružným ramenem, díky čemuž je plně nastavitelná! Čelovku lze snadno zapnout / vypnout na kování a lampu na čtení pomocí tlačítka na rámu. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky).
Tato lampa je vysoká 158 cm a ohebné rameno je dlouhé 30 cm. Stojací lampa potřebuje pouze dva zdroje světla. Pro hlavní lampu zvolte světelný zdroj E27 s menším lumenem pro atmosféru a silný světelný zdroj E14 v lampě na čtení, abyste mohli dobře číst.
Nadčasový design je ideální pro použití ve vašem obývacím pokoji.

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881081750
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Klasická stojací lampa z oceli se šedým odstínem a světlem na čtení - Retro
Klasická stojací lampa z oceli se šedým odstínem a světlem na čtení – Retro
2659