Kulaté zapuštěné bodové bílé sklopné s distančním kroužkem – Edu

379 

Kulaté zapuštěné bodové bílé sklopné s distančním kroužkem – Edu od kvalitního výrobce QAZQA lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Kulaté zapuštěné bodové bílé sklopné s distančním kroužkem – Edu ve výhodné slevě 379.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881139062 Kategorie: Štítek:

Popis

Kulaté zapuštěné bodové bílé sklopné s distančním kroužkem – Edu od známého dodavatele QAZQA je k dostání výhodně. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

Kulatý spot Edu vytvoří více atmosféry ve vašem interiéru. Hodí se do obývacího pokoje, ložnice nebo třeba jídelny. Spot je vyroben z oceli a povrchově upraven v bílé barvě. Má průměr 13 cm a výšku 10 cm. Instalační rozměry jsou 11 cm hloubka a 7,4 cm v průměru. Spot dokončíte světelným zdrojem s objímkou GU10 max. 50 Watt. Tak si je nezapomeňte objednat zvlášť. Spropitné! Umístěte několik míst ve stejné místnosti asi 1,5 metru od sebe, abyste zajistili rovnoměrné osvětlení ve vašem domě a vytvořili útulnou atmosféru. Spot je sklopný, takže si sami určíte, kam bude osvětlení svítit. Dolaďte svůj interiér spotem Edu!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881139062
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Kulaté zapuštěné bodové bílé sklopné s distančním kroužkem - Edu
Kulaté zapuštěné bodové bílé sklopné s distančním kroužkem – Edu
379