LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Rueda hliník modrá

831 

LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Rueda hliník modrá od přední značky Skoff je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nakupujte bezpečně online. LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Rueda hliník modrá – nyní pořídíte za super cenu 831 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626637781 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Rueda hliník modrá od společnosti s úžasnou pověstí Skoff je k dostátní teď u nás za super cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné. Svítidlo je určeno pro použití výhradně v interiéru. Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného hliníku, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626637781
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. výkon 1,6 W. barva světla modrá. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 11,3 cm. materiál hliník, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Rueda hliník modrá
LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Rueda hliník modrá
831