LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Rueda hliník teplá bílá

831 

LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Rueda hliník teplá bílá od společnosti s dlouholetou tradicí Skoff je momentálně ve výhodné akci. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Rueda hliník teplá bílá stojí ted u nás 831 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626680008 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Rueda hliník teplá bílá značky Skoff je k dispizici za skvělou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné. Svítidlo je určeno pro použití výhradně v interiéru. Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného hliníku, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626680008
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. výkon 1,6 W. barva světla 3000 K teplá bílá. světelný tok 17,2 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 11,3 cm. materiál hliník, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Rueda hliník teplá bílá
LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Rueda hliník teplá bílá
831