LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Rueda nerez modrá

831 

LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Rueda nerez modrá od dodavatele s dlouholetou historií Skoff – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Rueda nerez modrá , produkt nakoupíte ted u nás za 831 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626636340 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Rueda nerez modrá s pečetí kvality od Skoff – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nakupujte bezpečně online.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné. Svítidlo je určeno pro použití výhradně v interiéru. Korpus svítidla je vyroben z povrchově upravené nerezové oceli, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626636340
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. výkon 1,6 W. barva světla modrá. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 11,3 cm. materiál nerez ocel, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Rueda nerez modrá
LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Rueda nerez modrá
831