LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Tango Max nerez studená bílá

831 

LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Tango Max nerez studená bílá zboží dodává Skoff je k dostátní teď u nás za super cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Tango Max nerez studená bílá – nyní pořídíte za 831 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626637811 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Tango Max nerez studená bílá od dodavatele s dlouholetou historií Skoff lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upravené nerez oceli, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626637811
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. výkon 1,6 W. barva světla 6500 K studená bílá. světelný tok 14,3 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 11,3 cm. materiál nerez ocel, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Tango Max nerez studená bílá
LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Tango Max nerez studená bílá
831