LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Tango nerez modrá

831 

LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Tango nerez modrá od této značky Skoff je k dostání za výborné peníze. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Tango nerez modrá právě nyní za bezkonkurenční cenu 831 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626637828 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Tango nerez modrá od společnosti s úžasnou pověstí Skoff – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upravené nerez oceli, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626637828
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. výkon 1,6 W. barva světla modrá. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 11,3 cm. materiál nerez ocel, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Tango nerez modrá
LED nástěnné svítidlo Skoff Duo Tango nerez modrá
831