LED nástěnné svítidlo Skoff Rueda mini Stick bílá modrá

435 

LED nástěnné svítidlo Skoff Rueda mini Stick bílá modrá od našeho výrobce Skoff je momentálně za bezkonkurenční cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. LED nástěnné svítidlo Skoff Rueda mini Stick bílá modrá – produkt momentálně prodáváme za 435 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626651992 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Rueda mini Stick bílá modrá od skvělé a známé značky Skoff – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného kovu, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla na zeď Vám postačí lepidlo nebo lepící páska. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626651992
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla modrá. napětí 10 V. životnost 50 000 h. průměr 6 cm. max. výkon 0,4 W. materiál kov, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Rueda mini Stick bílá modrá
LED nástěnné svítidlo Skoff Rueda mini Stick bílá modrá
435