LED nástěnné svítidlo Skoff Rueda mini Stick černá studená bílá

435 

LED nástěnné svítidlo Skoff Rueda mini Stick černá studená bílá zboží dodává Skoff lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. LED nástěnné svítidlo Skoff Rueda mini Stick černá studená bílá – nyní nakoupíte za 435 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626652005 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Rueda mini Stick černá studená bílá od této značky Skoff je u nás za bezkonkurenční cenu. Našim cílem je vaše spokojenost.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného kovu, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla na zeď Vám postačí lepidlo nebo lepící páska. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626652005
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 6500 K studená bílá. světelný tok 19,2 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. průměr 6 cm. max. výkon 0,4 W. materiál kov, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Rueda mini Stick černá studená bílá
LED nástěnné svítidlo Skoff Rueda mini Stick černá studená bílá
435