LED nástěnné svítidlo Skoff Rueda mini Stick hliník studená bílá

435 

LED nástěnné svítidlo Skoff Rueda mini Stick hliník studená bílá od společnosti Skoff je u nás k dostání za skvělou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. LED nástěnné svítidlo Skoff Rueda mini Stick hliník studená bílá aktuálně za 435 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626636258 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Rueda mini Stick hliník studená bílá od značky s dlouholetou tradicí Skoff je k dostátní teď u nás za super cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného kovu, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla na zeď Vám postačí lepidlo nebo lepící páska. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626636258
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 6500 K studená bílá. světelný tok 19,2 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. průměr 6 cm. max. výkon 0,4 W. materiál hliník, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Rueda mini Stick hliník studená bílá
LED nástěnné svítidlo Skoff Rueda mini Stick hliník studená bílá
435