LED nástěnné svítidlo Skoff Salsa matná mosaz teplá bílá

563 

LED nástěnné svítidlo Skoff Salsa matná mosaz teplá bílá od spolehlivého výrobce Skoff . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. LED nástěnné svítidlo Skoff Salsa matná mosaz teplá bílá v akci za 563 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626682163 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Salsa matná mosaz teplá bílá od společnosti s výborným jménem Skoff je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného kovu, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla do zdi potřebujete montážní krabici o průměru 60 mm (viz níže). V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série SALSA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626682163
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 3000 K teplá bílá. světelný tok 12,8 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 7,3 cm. max. výkon 0,8 W. materiál kov, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Salsa matná mosaz teplá bílá
LED nástěnné svítidlo Skoff Salsa matná mosaz teplá bílá
563