LED nástěnné svítidlo Skoff Tango bílá studená bílá

563 

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango bílá studená bílá od této skvělé značky Skoff je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. LED nástěnné svítidlo Skoff Tango bílá studená bílá právě teď za cenu 563 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626650223 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango bílá studená bílá od značky Skoff je u nás k dostání za skvělou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného kovu, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626650223
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 6500 K studená bílá. světelný tok 14,3 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 7,3 cm. max. výkon 0,8 W. materiál kov, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango bílá studená bílá
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango bílá studená bílá
563