LED nástěnné svítidlo Skoff Tango černá studená bílá

563 

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango černá studená bílá od dodavatele s dobrým jménem Skoff – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. LED nástěnné svítidlo Skoff Tango černá studená bílá v současnosti za 563 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626647933 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango černá studená bílá od společnosti s dlouholetou tradicí Skoff . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného kovu, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626647933
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 6500 K studená bílá. světelný tok 14,3 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 7,3 cm. max. výkon 0,8 W. materiál kov, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango černá studená bílá
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango černá studená bílá
563