LED nástěnné svítidlo Skoff Tango černá teplá bílá

563 

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango černá teplá bílá od tohoto skvělého výrobce Skoff – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nakupujte bezpečně online. LED nástěnné svítidlo Skoff Tango černá teplá bílá k sehnání zrovna v akci za 563 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626682521 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango černá teplá bílá od spolehlivého výrobce Skoff je k dostání výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného kovu, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variantách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626682521
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 3000 K teplá bílá. světelný tok 14,3 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 7,3 cm. max. výkon 0,8 W. materiál kov, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango černá teplá bílá
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango černá teplá bílá
563