LED nástěnné svítidlo Skoff Tango hliník modrá

563 

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango hliník modrá od této značky Skoff je k dostání za výborné peníze. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. LED nástěnné svítidlo Skoff Tango hliník modrá právě nyní za 563 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626637903 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango hliník modrá značky Skoff je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného kovu, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variantách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626637903
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla modrá. světelný tok 12,8 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 7,3 cm. max. výkon 0,8 W. materiál kov, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango hliník modrá
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango hliník modrá
563