LED nástěnné svítidlo Skoff Tango hliník studená bílá

563 

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango hliník studená bílá od tohoto předního výrobce Skoff lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. LED nástěnné svítidlo Skoff Tango hliník studená bílá stojí ted u nás 563 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626637897 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango hliník studená bílá od značky s dlouholetou historií Skoff je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného kovu, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626637897
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 6500 K studená bílá. světelný tok 14,3 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 7,3 cm. max. výkon 0,8 W. materiál kov, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango hliník studená bílá
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango hliník studená bílá
563