LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Max hliník studená bílá

824 

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Max hliník studená bílá od této značky Skoff je právě teď za super cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Max hliník studená bílá výhodně za cenu 824 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626637934 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Max hliník studená bílá od našeho výrobce Skoff lze pořídit u nás za příznivou cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného kovu, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla do zdi potřebujete dvě montážní krabice o průměru 60 mm (viz níže), případně je možné světlo instalovat i přímo do zdi pomocí šroubů. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGOv různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626637934
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 6500 K studená bílá. světelný tok 14,3 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 14,3 cm. výška 7,3 cm. max. výkon 1,6 W. materiál kov, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Max hliník studená bílá
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Max hliník studená bílá
824