LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Max hliník teplá bílá

824 

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Max hliník teplá bílá od známé značky Skoff – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Max hliník teplá bílá aktuálně za 824 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626682798 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Max hliník teplá bílá od našeho známého výrobce Skoff , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného kovu, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla do zdi potřebujete dvě montážní krabice o průměru 60 mm (viz níže), případně je možné světlo instalovat i přímo do zdi pomocí šroubů. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGOv různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626682798
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 3000 K teplá bílá. světelný tok 12,8 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 14,3 cm. výška 7,3 cm. max. výkon 1,6 W. materiál kov, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Max hliník teplá bílá
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Max hliník teplá bílá
824