LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini hliník studená bílá

456 

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini hliník studená bílá od spolehlivé značky Skoff je k dostání teď opravdu levně. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini hliník studená bílá – nyní zakoupíte od 456 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626636371 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini hliník studená bílá od známého výrobce Skoff je k dostátní teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného hliníku, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 50 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variantách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626636371
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 6500 K studená bílá. světelný tok 19,2 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 6 cm. výška 6 cm. max. výkon 0,4 W. materiál hliník, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini hliník studená bílá
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini hliník studená bílá
456