LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini hliník teplá bílá

456 

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini hliník teplá bílá od této přední společnosti Skoff je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini hliník teplá bílá ve výhodné slevě 456 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626682934 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini hliník teplá bílá od výrobce s dlouholetou historií Skoff je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného hliníku, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 50 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variantách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626682934
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 3000 K teplá bílá. světelný tok 17,6 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 6 cm. výška 6 cm. max. výkon 0,4 W. materiál hliník, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini hliník teplá bílá
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini hliník teplá bílá
456