LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini short nerez modrá

501 

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini short nerez modrá od známého výrobce Skoff . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini short nerez modrá v akci za cenu 501 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626642655 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini short nerez modrá od této značky Skoff je právě nyní na našich stránkách v akci. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a díky vysokému krytí IP 66 ho lze využít i ve venkovních prostorech nebo např. v koupelně. Korpus svítidla je vyroben z povrchově upravené nerez oceli. Provedení SHORT má výhodu v tom, že nevyzařuje světlo přímo, ale ze spodní části krytu a proto neoslňuje. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 50 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626642655
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla modrá. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 6 cm. výška 6 cm. max. výkon 0,4 W. materiál kov. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 66. . . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini short nerez modrá
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini short nerez modrá
501