LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini Stick hliník modrá

435 

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini Stick hliník modrá zboží dodává Skoff je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini Stick hliník modrá stojí ted u nás 435 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626636425 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini Stick hliník modrá od společnosti Skoff je právě teď za super cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného hliníku, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla na zeď Vám postačí lepidlo nebo lepící páska. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variantách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626636425
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla modrá. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 6 cm. výška 6 cm. max. výkon 0,4 W. materiál hliník, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini Stick hliník modrá
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini Stick hliník modrá
435