LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini Stick hliník studená bílá

435 

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini Stick hliník studená bílá od kvalitního výrobce Skoff – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini Stick hliník studená bílá výhodně za super cenu 435 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626636418 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini Stick hliník studená bílá od dodavatele s dlouholetou historií Skoff . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného hliníku, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla na zeď Vám postačí lepidlo nebo lepící páska. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variantách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626636418
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 6500 K studená bílá. světelný tok 19,2 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 6 cm. výška 6 cm. max. výkon 0,4 W. materiál hliník, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini Stick hliník studená bílá
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango mini Stick hliník studená bílá
435