LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick bílá modrá

537 

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick bílá modrá od našeho předního výrobce Skoff je u nás za výhodnou cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick bílá modrá právě teď za cenu 537 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626650261 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick bílá modrá s pečetí kvality od Skoff . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného kovu, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla na zeď Vám postačí lepidlo nebo lepící páska. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variantách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626650261
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla modrá. světelný tok 14,3 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 7,3 cm. max. výkon 0,8 W. materiál kov, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick bílá modrá
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick bílá modrá
537