LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick bílá studená bílá

537 

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick bílá studená bílá od známé značky Skoff – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick bílá studená bílá ve skvělé akci za 537 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626650254 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick bílá studená bílá od společnosti s výborným jménem Skoff je k dostátní teď u nás za super cenu. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného kovu, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla na zeď Vám postačí lepidlo nebo lepící páska. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variantách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626650254
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 6500 K studená bílá. světelný tok 14,3 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 7,3 cm. max. výkon 0,8 W. materiál kov, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick bílá studená bílá
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick bílá studená bílá
537