LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick černá modrá

537 

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick černá modrá od společnosti se zárukou kvality Skoff je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick černá modrá za super cenu 537 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626650629 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick černá modrá od výrobce s dlouholetou historií Skoff je k dostání teď opravdu levně. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného kovu, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla na zeď Vám postačí lepidlo nebo lepící páska. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variantách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626650629
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla modrá. světelný tok 14,3 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 7,3 cm. max. výkon 0,8 W. materiál kov, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick černá modrá
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick černá modrá
537