LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick černá studená bílá

537 

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick černá studená bílá od známé společnosti Skoff je právě teď za super cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick černá studená bílá ve slevě pouze nyní za 537 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626650612 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick černá studená bílá od společnosti s předním postavením na trhu Skoff je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného kovu, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla na zeď Vám postačí lepidlo nebo lepící páska. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variantách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626650612
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 6500 K studená bílá. světelný tok 14,3 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 7,3 cm. max. výkon 0,8 W. materiál kov, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick černá studená bílá
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick černá studená bílá
537