LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick hliník studená bílá

537 

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick hliník studená bílá od tohoto předního výrobce Skoff je k dostátní teď u nás za super cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick hliník studená bílá aktuálně za super cenu 537 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626636531 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick hliník studená bílá od společnosti s předním postavením na trhu Skoff je k dostání výhodně. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného kovu, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla na zeď Vám postačí lepidlo nebo lepící páska. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variantách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626636531
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 6500 K studená bílá. světelný tok 14,3 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 7,3 cm. max. výkon 0,8 W. materiál kov, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . .
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick hliník studená bílá
LED nástěnné svítidlo Skoff Tango Stick hliník studená bílá
537