LED osvětlení Skoff Duo Rueda short nerez teplá bílá

916 

LED osvětlení Skoff Duo Rueda short nerez teplá bílá od značky s dobrým jménem Skoff je u nás k dostání za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. LED osvětlení Skoff Duo Rueda short nerez teplá bílá – produkt momentálně prodáváme za 916 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626680053 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED osvětlení Skoff Duo Rueda short nerez teplá bílá od spolehlivého výrobce Skoff , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné. Díky odolnosti proti vlhkosti IP 66 může být použito i ve venkovním prostředí nebo třeba v koupelně. Korpus svítidla je vyroben z povrchově upravené nerezové oceli. Provedení DUO SHORT má výhodu v tom, že nevyzařuje světlo přímo, ale ze spodní a horní části krytu a proto neoslňuje. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626680053
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. výkon 1,6 W. barva světla 3000 K teplá bílá. světelný tok 17,2 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 11,3 cm. materiál nerez ocel. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 66. . . .
LED osvětlení Skoff Duo Rueda short nerez teplá bílá
LED osvětlení Skoff Duo Rueda short nerez teplá bílá
916