LED osvětlení Skoff Duo Tango short nerez modrá

916 

LED osvětlení Skoff Duo Tango short nerez modrá od dodavatele s dlouholetou historií Skoff je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. LED osvětlení Skoff Duo Tango short nerez modrá v současnosti pořídíte za cenu 916 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626642952 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED osvětlení Skoff Duo Tango short nerez modrá od našeho známého výrobce Skoff lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné. Díky odolnosti proti vlhkosti IP 66 může být použito i ve venkovním prostředí nebo třeba v koupelně. Korpus svítidla je vyroben z povrchově upravené nerezové oceli. Provedení DUO SHORT má výhodu v tom, že nevyzařuje světlo přímo, ale ze spodní a horní části krytu a proto neoslňuje. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626642952
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. výkon 1,6 W. barva světla modrá. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 11,3 cm. materiál nerez ocel. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 66. . . . .
LED osvětlení Skoff Duo Tango short nerez modrá
LED osvětlení Skoff Duo Tango short nerez modrá
916