LED osvětlení Skoff Duo Tango short nerez teplá bílá

916 

LED osvětlení Skoff Duo Tango short nerez teplá bílá od skvělé značky Skoff je momentálně ve výhodné akci. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. LED osvětlení Skoff Duo Tango short nerez teplá bílá – můžete mít za 916 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626680350 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED osvětlení Skoff Duo Tango short nerez teplá bílá od této značky Skoff lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné. Díky odolnosti proti vlhkosti IP 66 může být použito i ve venkovním prostředí nebo třeba v koupelně. Korpus svítidla je vyroben z povrchově upravené nerezové oceli. Provedení DUO SHORT má výhodu v tom, že nevyzařuje světlo přímo, ale ze spodní a horní části krytu a proto neoslňuje. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série TANGO v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626680350
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. výkon 1,6 W. barva světla 3000 K teplá bílá. světelný tok 17,2 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. šířka 7,3 cm. výška 11,3 cm. materiál nerez ocel. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 66. . . .
LED osvětlení Skoff Duo Tango short nerez teplá bílá
LED osvětlení Skoff Duo Tango short nerez teplá bílá
916