LED osvětlení Skoff Rueda mini černá modrá

456 

LED osvětlení Skoff Rueda mini černá modrá od společnosti Skoff je k dostání za výborné peníze. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. LED osvětlení Skoff Rueda mini černá modrá výhodně za 456 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626651909 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED osvětlení Skoff Rueda mini černá modrá od dodavatele s dobrým jménem Skoff je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upraveného kovu, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 50 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626651909
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla modrá. napětí 10 V. životnost 50 000 h. průměr 6 cm. max. výkon 0,4 W. materiál kov, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . . . .
LED osvětlení Skoff Rueda mini černá modrá
LED osvětlení Skoff Rueda mini černá modrá
456