LED osvětlení Skoff Rueda nerez studená bílá

563 

LED osvětlení Skoff Rueda nerez studená bílá značky s tradicí a dobrou pověstí Skoff , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. LED osvětlení Skoff Rueda nerez studená bílá k sehnání zrovna v akci za 563 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626636296 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED osvětlení Skoff Rueda nerez studená bílá od skvělé značky Skoff lze pořídit u nás za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a je určeno pro použití výhradně v interiéru (stupeň ochrany IP 20). Korpus svítidla je vyroben z povrchově upravené nerez oceli, kryt LED čipů je z mléčného plastu, který ani po dlouhodobém používání nemění barvu. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626636296
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 6500 K studená bílá. světelný tok 19,2 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. průměr 7,3 cm. max. výkon 1 W. materiál nerez ocel, plast. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 20. . . . .
LED osvětlení Skoff Rueda nerez studená bílá
LED osvětlení Skoff Rueda nerez studená bílá
563