LED osvětlení Skoff Rueda short nerez modrá

614 

LED osvětlení Skoff Rueda short nerez modrá od této skvělé značky Skoff je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. LED osvětlení Skoff Rueda short nerez modrá aktuálně zrovna za 614 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626642402 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED osvětlení Skoff Rueda short nerez modrá zboží dodává Skoff je momentálně ve výhodné akci. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a díky vysokému krytí IP 66 ho lze využít i ve venkovních prostorech nebo např. v koupelně. Korpus svítidla je vyroben z povrchově upravené nerez oceli. Provedení short má výhodu v tom, že nevyzařuje světlo přímo, ale ze spodní části krytu a proto neoslňuje. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626642402
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla modrá. napětí 10 V. životnost 50 000 h. průměr 7,3 cm. max. výkon 0,8 W. materiál nerez ocel. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 66. . . . . .
LED osvětlení Skoff Rueda short nerez modrá
LED osvětlení Skoff Rueda short nerez modrá
614