LED osvětlení Skoff Rueda short nerez studená bílá

614 

LED osvětlení Skoff Rueda short nerez studená bílá od skvělého a známého výrobce Skoff lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. LED osvětlení Skoff Rueda short nerez studená bílá v akci za 614 Kč bez DPH.

Katalogové číslo: 5902626639990 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

LED osvětlení Skoff Rueda short nerez studená bílá od společnosti s úžasnou pověstí Skoff je právě teď u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Orientační LED svítidlo od osvědčené značky SKOFF. Svítidlo je vhodné pro osvětlení chodeb a schodišť, pro světelné vyznačení tras na chodbách, na schodištích a podobně. Svítidlo je velmi úsporné a díky vysokému krytí IP 66 ho lze využít i ve venkovních prostorech nebo např. v koupelně. Korpus svítidla je vyroben z povrchově upravené nerez oceli. Provedení SHORT má výhodu v tom, že nevyzařuje světlo přímo, ale ze spodní části krytu a proto neoslňuje. Pro použití svítidla potřebujete správné trafo odpovídající výkonu svítidla – doporučujeme Vám využít jedno z níže uvedených traf, která jsou přímo od výrobce svítidla, tedy společnosti SKOFF. Pro montáž svítidla je dále potřeba využít instalační krabici 60 mm, kterou máme níže v nabídce. V naší nabídce najdete i další svítidla z výrobní série RUEDA v různých provedeních a variántách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Skoff
  • EAN: 5902626639990
  • Další vlastnosti: Výrobce Skoff. barva světla 6500 K studená bílá. světelný tok 19,2 lm. napětí 10 V. životnost 50 000 h. průměr 7,3 cm. max. výkon 0,8 W. materiál nerez ocel. včetně zdroje Ano. stupeň ochrany IP 66. . . . .
LED osvětlení Skoff Rueda short nerez studená bílá
LED osvětlení Skoff Rueda short nerez studená bílá
614